Educore Call Center ve Help Desk 444 2673 - 444 CORE
header image

MPLS VPN Hizmetleri

Educore Sanal Ağ – VPN Hizmeti’yle Türkiye’nin Neresinde Olursa Olsun Tüm Şube ve
Ofisleriniz Artık Merkez Ofisiniz Kadar Yakın

Globalleşme yolunda hızla ilerleyen günümüz iş dünyasında, gelişen teknolojiyle birlikte artık her yer ulaşılabilir konuma geldi. Şirketler ürün ve hizmetlerini daha çok müşteriye ulaştırabilmek için hem bulundukları ülkede hem de faaliyet alanları kapsamına giren bölgelerde açtıkları ofis ya da şubeleriyle iş alanlarını genişletiyorlar.Birbirinden farklı konumlarda bulunan çok sayıdaki ofisi veya şubeyi güvenli bir erişim altyapısı üzerinden ortak bir kurumsal ağda buluşturmaksa, dağınık yapıya sahip kurumların temel ihtiyacı olarak öne çıkıyor.

Dünyanın bir noktasından çok uzakta bulunan başka bir noktasına kolayca erişmek ise, iletişimi destekleyen teknolojilerin büyük bir ilerleme kaydetmesiyle beraber artık mümkün hale geldi.

Educore’in güvenilir, hızlı, sağlam ve son teknolojiyle donatılmış Educore Omurgası üzerinden sunulan Educore Sanal Ağ – VPN Hizmetleri, kurumların tüm şube ve lokasyonlarının güvenli iletişim ağları üzerinden özel şirket ağına katılımını sağlıyor. Böylece kurumlar daha fazla esneklik ve iş sürekliliği garantisi avantajını da elde ediyor.

Educore, 81 ilde bulunan PoP noktalarıyla kurumların Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış ofisleri arasında yüksek hızda ve kalitede, güvenli ve sürekli ses, görüntü ve veri bağlantısı kurabilmesini sağlıyor. 

MPLS VPN ve VPLS hizmetiyle kritik uygulamalardan daha iyi performans alabilmek için sanal ağ üzerindeki trafik aynı zamanda talep ve ihtiyaçlara göre önceliklendirerek düzenlenebiliyor.İşNet Educore’un iş ortağıdır.