Educore Call Center ve Help Desk 444 2673 - 444 CORE
header image

Ses Hizmetleri

Gerçek İletişim Farkını, Güçlü Educore Omurgası ile Deneyimleyin

Günümüzde artık internet protokolü ağları üzerinden taşınmaya başlayan internet dışındaki hizmetler kullanıcılara daha güvenli ve isteğe göre de şekillendirilebilen ses hizmetleri çözümlerinden yararlanabilme olanağı sunuyor. Güçlü Educore Omurgası üzerinden sunulan Ses Hizmetleri yelpazesinde yer alan çözümlerle kurumlar en kaliteli, güvenilir ve kesintisiz iletişim ağına, en uygun maliyetlerle sahip olma avantajını yakalıyor.

Kesintisiz ve Kaliteli İletişimin Platformu: VoIP

Educore Ses Hizmetleri, işletmelerin merkezi ve diğer tüm birimleri arasında sesli iletişim kurabilmesini sağlıyor.Educore omurgası kullanılarak, varolan veri hatları üzerinden taşınan sesli iletişimin önceliklendirilmesi yoluyla sunulan bu hizmetle kullanıcılar; sürekli, kesintisiz ve kaliteli bir iletişim ağına sahip olmanın rahatlığını yaşıyor.

Educore’a kiralık hat, ADSL ve G.SHDSL gibi ‘noktadan noktaya’ erişim teknolojileriyle bağlanan şirketler, erişim altyapılarında hiçbir değişiklik yapmadan Educore altyapısı üzerinden ses hizmetini alabiliyorlar.

Telefon santralinde VoIP desteği olan şirketler ise, “Voice Gateway”(ses ağ geçidi) yatırımına ihtiyaç duymadan yine Educore üzerinden şehir içi, şehirlerarası, uluslararası, 444 özel servis ve GSM numaralarını doğrudan arayabiliyorlar.

A Tipi Ses Hizmetleri : En Üst Sınıf Kurumlara Yakışır En Kaliteli Ses Hizmetleri

A Tipi Ses Hizmetiyle, kullanıcılar varolan iletişim yapılarında donanımsal herhangi bir değişiklik yapmadan ve sabit telefon numaralarını da değiştirmeden; Educore omurgası üzerinden şehir içi, şehirlerarası, uluslararası, 444 özel servis ve GSM hatlarına arama yapabiliyorlar. Aramalarda herhangi bir ön kod tuşlamaya da ihtiyaç bulunmuyor.

Toptan Hat Kiralama (THK) : Tek Fatura ile Düşük Sabit Ücret

Toptan Hat Kiralama hizmetiyle kullanıcılara, indirimli görüşme, daha düşük sabit ücret uygulaması ve tüm hatlar için birleşik tek fatura imkanları sunuluyor. A Tipi Ses Hizmeti’den farklı olarak, kullanıcı sabit ücreti Educora’a ödüyor.

Numara Taşıma Hizmeti: Seçiminizde Özgürsünüz

Kurumlar, diğer operatörlerde kullandıkları sabit numaralarını; numaralarında herhangi bir değişiklik olmadan Educore’e taşıyarak,Educore’un sunduğu kaliteli hizmetlerden hemen faydalanmaya başlayabiliyorlar.

Numara Tahsisi: Coğrafi veya Coğrafi Olmayan Numara; Siz Hangisini İsterseniz…

Educore Ses Hizmeti’nden yararlanan kullanıcılar, diğer operatörlerden edindikleri numaraları kullanabilecekleri gibi, aynı zamandaEducore’dan coğrafi veya coğrafi olmayan numara da alabiliyorlar.

IP Santal (PBX): Ev, İş Yeri ve Şubeler; Hepsi Tek Santralde

IP PBX Hizmetleri ile hiçbir santral yatırımı yapmadan ev, iş yeri ve diğer şubeler tek bir santral altında bir araya getirilebiliyor.

IP Telefon Barındırma: Yönetim ve Maliyette Avantaj Sağlamanın Pratik Yolu

Yazılım ve donanım harcamaları gerektiren IP Telefon altyapısı, Educore’un sunduğu IP Telefon Barındırma Hizmeti’yle bu yatırımlara gerek kalmadan kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor. Gerekli olan tüm yazılım ve donanımları kendi bünyesinde bulunduran Educore; IP Telefon Barındırma kapsamında Santral Barındırma ve Yönetimi ile Bakım ve Destek Hizmetlerini bir arada sunuyor.Böylece kullanıcılar sadece yer, zaman ve maliyetlerden tasarruf etmekle kalmıyor; yönetimle ilgili tüm süreçleri de işin uzmanı olan Educore’a aktararak; iş gücü ve verimlilik artışında da önemli avantajlar sağlıyor.

İşNet Educore’un iş ortağıdır.