Educore Call Center ve Help Desk 444 2673 - 444 CORE
header image

Educore Eğitim Merkezi :: Profesyonel Kurumsal Eğitimin Adresi

Educore, yüzlerce farklı eğitimde  yetkilendirilmiş eğitim ve sınav kurumudur. Akredite Kurs Sağlayıcı, Akredite Eğitim Organizasyonu ve Akredite Sınav Merkezi ünvanları ile çalışmakta ve IT yönetimi alanında yaygın tüm eğitimleri global olarak sunmaktadır.

Educore Eğitim Merkezi’nde, 12-20 kişilik sınıflarında, teorik, pratik ve online eğitimlerine,  üç farklı uygulamada ve sentezleyerek sunmaya devam ediyor.  Bilgi Teknolojileri yönetimi konularına ilgi duyan, IT personelleri, Kalite Uzmanları, İnsan Kaynakları Uzmanları, Risk ve Güvenlik konularında çalışan uzmanlar bu eğitimlere katılabilirler.

Eğitim merkezi faaliyetleri yanı sıra, güçlü network ve sunucu altyapısına sahip Educore, veri merkezinde yer alan fiziksel ve sanal sunucular üzerinde esnek bir altyapı yönetimi sağlamaktadır.

POC ve Demo amaçlı kullanılacak altyapıda sistem mimarisi 30 bilgisayarlı simulasyon ortamında  kısa sürelerde farklı demo kurulumları için merkezi sanallaştırma (Virtual Center) ile hızlı uyarlanabilme özelliğine sahiptir. Istanbul, Ankara, Londra ve California ofislerinde aktif olarak bu eğitimleri ve sınavları düzenlemektedir.

Educore 300’den fazla IT Yönetimi eğitimi ile sektördeki en büyük uzman IT Management eğitim şirketidir. Her biri 15 yıl ve üstü deneyimli eğitmenlerde oluşan uzman kadrosu ile 200’den fazla kurumda 4000’den fazla IT personeline eğitim vermiştir. Detaylı eğitim kataloglarımızı web sitemizde görebilirsiniz.

Alanında uzman bir kadro ile sunulan eğitimlerimizin detay içeriklerine aşağıdaki linklerden ve www.educore.org adresindeki katalog sitemizden de ulaşabilirsiniz.


 


error: İçerik Koruması !