Educore bilgi teknolojileri eğitim ve yazılım faaliyetleri yürütmek üzere 2000 yılında kurulmuştur. 21 Yıldır ITIL, DevOps, Agile, Süreç Yönetimi, Proje Yönetimi konularında eğitim ve yazılım çalışmaları yürüten kurumumuz tüm bu alanlarda yetkilendirilmiş eğitim kurumudur. Akredite Kurs Sağlayıcı, Akredite Eğitim Organizasyonu ve Akredite Sınav Merkezi ünvanları ile çalışmakta ve IT yönetimi alanında uzmanlaştığı eğitimleri kendi uzman kadrosu ile sunmaktadır.

Educore IT Yönetimi eğitimi ve IT Yönetimi yazılımları kataloğu ile bilgi teknolojileri yönetimi alanında uzmanlaşan bir eğitim ve yazılım şirketidir.

Deneyimli eğitmenlerden ve danışmanlardan oluşan uzman kadromuz ile 15 yılda 500’den fazla kurumda 7000’den fazla  kişiye eğitim verilmiştir.  Detaylı eğitim kataloglarımızı web sitemizde ve aşağıda linkleri bulunan alt iştiraklerimizin web sitelerindeki kataloglarda görebilirsiniz.

Educore University

Educore uzmanları tarafından geliştirlen özgün mühendislik eğitimlerinin yer aldığı kataloğumuzu Educore University web sitemizde görebilirsiniz.

Educore Academy

Alanında uzman bir kadro ile sunulan eğitimlerimizin detay içeriklerine aşağıdaki linklerden ve www.educore.org adresindeki katalog sitemizden de ulaşabilirsiniz.

Süreç Eğitim Merkezi

Süreç yönetimi alanında uzman kadromuzla 15 yıldır geliştirdiğimiz eğitimlerin sunulduğu Süreç Eğitim Merkezi web sitemizde detaylı eğitim içeriklerimizi görebilirsiniz.